درباره ما

موسسه اطلاع رسانی کتاب مرجع اطلاعات دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با هدف ایجاد تحول در عرصه تولید کتابهای اطلاع رسانی – تبلیغاتی، توسط جمعی از مدیران با سابقه اطلاع رسانی کشور، تأسیس شده و فعالیت خود را از سال 1383 آغاز نموده است. از همان زمان، مدیران این موسسه با بهره گیری از دانش و تجربیات گذشته، سیاستها و اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی را تدوین نمودند تا براساس آن با ایجاد بستری نوین و قابل اعتماد در کشور و همچنین ارتباط با فعالان بین المللی کتابهای اطلاع رسانی، محصولاتی در حد و اندازه استانداردهای جهانی تهیه و عرضه شود که به برخی از آنها به اختصار اشاره می نمائیم:

      1- جمع آوری کاملترین فهرست شرکتها و موسسات به همراه طبقه بندی تخصصی اطلاعات
      2- اطلاع رسانی کامل بصورت چاپ مشخصات دفتر مرکزی، کارخانه و سایت اینترنت
      3- تولید کتاب در زمان اعلام شده به سفارش دهندگان
      4- توزیع رایگان بخشی از کتابها در میان شرکتها، نمایشگاه‌ها و همایشهای مرتبط
      5- ارائه تمامی اطلاعات از طریق سایت اینترنت
 
     در این راستا طی سالیان گذشته بانکهای اطلاعاتی در زمینه‌های "ساختمان و تاسیسات"، "صنایع غذایی"، "کشاورزی، دام، طیور و آبزیان"،"دارو و تجهیزات پزشکی"،"آرایشی، بهداشتی و شوینده"، "گردشگری" گردآوری و منتشر گردیده که بصورت دوسالانه با اطلاعات کاملتر تجدید چاپ می‌شوند. همچنین بزودی بانکهای اطلاعاتی دیگری از مجموعه کتاب مرجع که هم اکنون در مرحله گردآوری قرار دارند، تولید و در اختیار دست اندرکاران و صاحبان صنایع قرار خواهد گرفت. در اینجا لازم است از حسن اعتماد شرکتهای طرف قرارداد با این موسسه، قدردانی نموده و همواره با انجام کامل تعهدات خود، پاسخی شایسته به آن خواهیم داد. در پایان ضمن تشکر از صرف وقت حضرتعالی، به اطلاع میرساند این سایت اطلاع رسانی بوده و هویت اشخاص حقوقی و حقیقی را تایید نمی نماید. قبل از انجام هرگونه معامله و مراوده، از صحت اطلاعات اطمینان حاصل نمایید.
 

صفحه اول |  درباره ما | تماس با ما .کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه اطلاع رسانی کتاب مرجع اطلاعات می باشد